Potrebujete niečo nájsť?

Otváracie hodiny od PON - PIA sú od 8:30 - do 16:00.

V prípade záujmu o kúpu alebo skúšanie nosiča alebo šatky je potrebné sa objednať na presný termín, aby sme sa Vám vedeli čo najlepšie venovať. V prípade, že si nedohodnete termín, nemusí byť poradkyňa k dispozícií.

Ďakujeme za pochopenie.
Námestie Slobody 2013, Zvolen
Po - Pi: 8:30 - 16:00
biele_srdiecka01.jpg

Rischino štandard White little hearts

Cena 125,00 €
Farba
Dostupnosť
Skladom
Kód: 00138-1 Značka: Rischino

Popis

Ergonomický nosič Štandard je zostrojený tak, aby spĺňal najnáročnejšie požiadavky na bezpečné a zdravé nosenie ako pre dieťa, tak aj pre nositeľa. Mäkká, ale konštrukčne pevná chrbtová opierka plne rešpektuje prirodzené zakrivenie chrbtice dieťaťa a je navrhnutá tak, že sa prisôsobuje vývinovým fázam chrbtice, čím poskytuje dokonalú podporu chrbátika. Chrbtová opierka je dlhšia ako pri iných nosičoch a je navrhnutá tak, aby poskytovala komfort a optimálnu podporu bábätkám, rovnako ako aj deťom vyššieho veku.

Súčasťou nosiča Rischino je aj integrovaná novorodenecká vložka, ktorá je plne prispôsobená na nosenie novorodencov od 3,5 kg, do veku cca 3 mesiacov.

Novorodenecká vložka je jedinečne navrhnutá tak, aby sa dala na nosiči prispôsobiť podľa potreby. Nôžky od 3-4 týždňa idú prirodzene von z nosiča. Mäkkými, prispôsobivými vankúšikmi si viete upraviť šírku nosiča ako potrebujete ich jednoduchým zahnutím.

Pre väčšie detičky, ktoré už nepotrebujú novorodeneckú vložku je okolie nôh vystužené tak, aby nedochádzalo ku žiadnym otlakom ani pri dlhšom nosení. Nohy dieťaťa sú pokrčené v kolenách a prevyšujú zadok, čím je zaistená ortopedicky optimálna M pozícia nožičiek pre správne formovanie bedrových kĺbov. Na prednej strane nosiča sa v skrytej kapsičke nachádza kapucňa, ktorá je nastavitelná a slúži na zafixovnanie hlavičky u väčšieho dieťatka.

Nosič je ergonomický aj pre nositeľa a je navrhnutý tak, aby mu poskytoval pohodlné a zdravé nosenie a nezaťažoval jeho chrbticu. Váha dieťaťa je rozložená rovnomernejšie, ramenné popruhy sú bohato vystužené a nezarezávajú sa ani pri dlhom nosení. Nosič Štandard je zostrojený tak, aby umožňoval pohodlné dlhodobé a zdravé nosenie pre dieťa, ale aj nositeľa. Nosič je vhodný pre všetky typy postáv. Všetky pásy a popruhy sú reguľovateľné a jednoducho sa dajú prispôsobiť na želanú veľkosť. Všetky spony a pracky sú podložené mäkkou výplňou a všetky spony a pracky na nosiči vrátane bedrového pásu majúbezpečnostné istenie bezpečnostými gumičkami, aby bola zaistená ochrana proti náhodnému rozopnutiu. Nosič je možné nosiť vpredu, zozadu na chrbáte, alebo na boku. Súčasťou každého nosiča je aj taštička, ktorú je možné ľubovoľne umiestniť na bedrový pás, alebo odopnúť. Taštička je vhodná na mobil, kľúče, či iné drobné predmety.

Ramenné popruhy sa dajú aj prekrížiť, čo je vhodné najmä pre osoby s užšími ramenami alebo pri dlhom nosení. Nosič je vyrobený podľa technickej normy STN-EN-13209-2:2006.