Potrebujete niečo nájsť?

Otváracie hodiny od PON - PIA sú od 8:30 - do 16:00.

V prípade záujmu o kúpu alebo skúšanie nosiča alebo šatky je potrebné sa objednať na presný termín, aby sme sa Vám vedeli čo najlepšie venovať. V prípade, že si nedohodnete termín, nemusí byť poradkyňa k dispozícií.

Ďakujeme za pochopenie.
Námestie Slobody 2013, Zvolen
Po - Pi: 8:30 - 16:00

Naše produkty

Vitajte v eShope Pri srdiečku!

 

Chcete pre svoje dieťatko a pre seba to najlepšie?

Vyberte si všetko pre nosenie detí na jednom mieste – v našom eShope Pri srdiečku!

Čo u nás nájdete:

Nosiče

  • Ergo nosiče rôznych značiek, veľkostí, farieb, materiálov a vlastností - Onbu, Toddler, Štandard, Rastúce, Doplnky k nosičom

Šatky

  • Šatky na nosenie detí rôznych značiek, veľkostí, farieb a materiálov. Obľúbte si šatkovanie a doprajte svojmu dieťatku pocit pohodlia a bezpečia pri srdiečku.

Barefoot obuv

  • Obľúbená Barefoot obuv, ktorú si môžete vyskúšať a zakúpiť aj v našej kamennej predajni vo Zvolene. Dámske Barefoot topánky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vašim nohám zaistia komfort a pohodlie na každom kroku.

Oblečenie

  • Pri srdiečku vám ponúka oblečenie na dojčenie, nosičské oblečenie (oblečenie na nosenie detí) a kvalitné detské oblečenie a doplnky pre detičky a ich mamičky

Pre sladký spánok

  • Vyberte si u nás ulitky, perinky a zavinovačky Mimi, ktoré vášmu dieťatku zabezpečia sladký a ničím nerušený spánok ako v bavlnke.

PURA fľaše

  • Vyskúšajte patentovaný systém bezpečných fliaš vyrobených 100% bez plastových častí! Urobte za pár sekúnd z dojčenskej fľaše fľašu s náustkom, slamkou, športovým uzáverom alebo pohár na príkrmy a občerstvenie. K dispozícii sú fľaše  Termo PURA (termofľaše), Netermo PURA a ďalšie doplnky k PURA fľašiam.

Doplnky

  • V našej ponuke nájdete aj rôzne doplnky pre deti a mamy nielen pri nosení, ale aj mimo neho, a to napríklad Ochrana sluchu, Tašky a vrecká, doplnky pre Nosiče pre deti, Knihy, Silikónové náhrdelníky (nie Silikonové nahrdelníky), BIBS cumlíky a Hračky

Hygienické potreby

  • Vašej pozornosti by nemala ujsť ani Kozmetika pre deti a mamičky a takisto aj kvalitné Plienky MOONY AIR FIT.

Detská výživa

  • Doprajte vášmu dieťatku všetko, čo potrebuje! Vyberte im detské kašičky a dojčenské mlieko v podkategórii Detská výživa.

 

Naše produkty nájdete nielen v eShope, ale aj v kamennej predajni vo Zvolene.

 

Majte svoj poklad Pri srdiečku a doprajte mu všetko len to najlepšie!