Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Potrebujete niečo nájsť?

V prípade záujmu o kúpu alebo skúšanie nosiča alebo šatky je potrebné sa objednať na presný termín, aby sme sa Vám vedeli čo najlepšie venovať. V prípade, že si nedohodnete termín, nemusí byť poradkyňa k dispozícií. Objednať sa môžete tu.

Námestie Slobody 2013, Zvolen
Po - Pi: 8:30 - 16:30

O nás

Sme ľudia ako Vy, ktorí sa rozhodli nosiť pri srdiečku svoje deti. Milujeme nosenie aj keď cesta k nemu bola veľmi tŕnistá. V našom okolí nebola žiadna podpora, opora, poradenstvo..... jednoducho nič.

 

Prečo sme sa rozhodli otvoriť kamenný obchod s nosičmi, šatkami a doplnkami?

Keď sme mali malé dieťatko kúpili sme si asi ako 90% ľudí nosič cez e-shop. Googlili sme, hľadali recenzie, čítali na Facebooku, čo ktorá mamička a otecko chváli no a rozhodli sme sa kúpiť jednu slovenskú značku. Rozhodli sme sa pre nosič, lebo však šatka je komplikovaná, náročná, dlhá a my to nebudeme s ňou vedieť. A nosič sa javil ako šup a šup a hotovo. Dorazil nám domov – skúsili sme, dieťatko zaspalo. Skúsili sme znovu a dieťatko plakalo. Videli sme, že nosič je zle nastavený, čítali sme o chrbátiku v tvare C, správne nastavenom bedráku, o správnej výške a ako zlá poloha môže uškodiť atď. Keďže dieťatko sa vrtelo, hlavička ešte padala zo strany na stranu nevedeli sme nastaviť nosič a tak skončil na niekoľko týždňov pohodený v kúte. Báli sme sa uškodiť nášmu pokladu a nebol nik v okolí kto by nám poradil. S veľkým sklamaním sme sa teda nenosili.

Prešiel čas, niekoľko týždňov a prišla príležitosť, nápad, priestor a hlavne poradkyňa ktorá vedela o čom je nosenie a ako pomôcť mamičkám a oteckom. A tak sme sa rozhodli pre kamenný obchod, však kúpime tovar a budeme môcť pomôcť rodičom, aby svoje dedičky mohli s láskou nosiť pri srdci. Až naša poradkyňa nás naučila ako správne nosiť a v čom správne nosiť a musíme povedať, že nám predala iný nosič.

A bolo to zrazu o úplne niečom inom. Vyskúšať si na živo rôzne nosiče, aké to je s bábätkom a hlavne nám mal kto poradiť. A konečne sme sa začali nosiť. Čo nás dodnes mrzí, že už to nebolo také intenzívne ako s novorodencom, lebo predsa väčšie bábo je už zvedavejšie. Ale dostali sme radu, skúšať, skúšať a naučiť bábätko na nosenie. A tak aj je.

Naučili sme aj naše dieťa mať rado nosenie a my milujeme ten pocit keď mu môžeme pobozkať hlavičku, cítiť jeho vôňu a jeho teplo pri našom srdiečku, tak ako to bolo počas čarovných 9 mesiacov, uspať ho alebo nadojčiť.

Naša myšlienka k otvoreniu bola veľmi jednoduchá. A to, pomôcť ostatným rodičom nosiť, správne nosiť a hlavne si to užiť a vychutnať. Aby nemuseli kupovať na slepo z e-shopu so sľubovanými podporami na facebooku, či cez telefón (to nikdy nie je také ako keď sa Vám skutočne niekto venuje). Práve naopak, aby prišli, vyskúšali čo im a dieťatku zapasuje najlepšie. Rozhodli sme sa zostať verní slovenským výrobcom, pretože si vážime ich prácu a vieme, že každý jeden z nich čo robí, robí srdcom a je to to najlepšie čo dáva vonku. Nepotrebujeme pokukovať za hranice, doma máme kvalitné a krásne výrobky ktoré Vám nosiacim alebo budúcim nosiacim rodičom vyčarujú úsmev na tvári a zahrejú Vás pri srdiečku.
Veríme tomu, že našu snahu a našu myšlienku dokážu rodičia oceniť a prídu a vyskúšajú a zakúpia priamo u nás. Výber máme veľký, farebný a určite si má možnosť vybrať každý. Pre nerozhodných sme pripravili aj požičovňu. Budete si môcť vyskúšať ktorýkoľvek nosič v pohodlí domova.  A potom si zakúpiť čo Vám bude najviac vyhovovať.

Budeme sa riadiť heslom, že je lepšie raz vidieť ako 1000x o tom počuť, či čítať. 

Prajeme Vám krásne chvíle pri srdiečku a veríme, že s našim obchodom Pri Srdiečku s.r.o. si ich ešte viac užijete. Tešíme sa na Vašu návštevu.